Star - gwiazdka
15 lat gwarancji

Star - gwiazdka
Odporność na wiatr

Star - gwiazdka
Łatwe do zainstalowania
Star - gwiazdka
Odporny na promieniowanie UV

Wszystko co musisz wiedzieć

  • Modny profil z otwartą przegubem
  • 20 lat gwarancji na plamy i przebarwienia
  • Zabezpieczony przed promieniami UV
  • Dwa nowoczesne kolory: Teak i Ciemnoszary

Wyjątkowa deska do ogrodzeń

Elegancja i finezja deski kompozytowej MODERN wynikają ze starannie dobranych rowków Efekt sztucznych listew jest po prostu olśniewający.

Deski MODERN układają się jedna na drugiej. Rozmiar pióra każdej deski został tak obliczony, aby przy ułożeniu w stos, połączenie pomiędzy każdą deską było niewidoczne. Technika znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki za efektem, jaki wywołuje.

Dostępny w dwóch kolorach: Ciemnoszary i Teak.

Modułowy system ogrodzeń BOSTON

Boston to kompletny ekosystem ogrodzeń kompozytowych i aluminiowych , którego częścią jest deska Modern. Deski kompozytowe MODERN pasują do słupków Boston i wykorzystują te same elementy konstrukcyjne.

Deska MODERN jest kompatybilna z gamą dekorów Fantasy Boston . Korzysta z całej wiedzy i doświadczenia Fiberdeck w zakresie ogrodzeń.

 

Fantastyczny kompozyt drewna

Kompozyt drzewny to mieszanka mączki drzewnej i tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, z której można wykonać piękne ogrodzenia, tarasy lub okładziny ogrodowe.

Obecnie technologią oferowaną na płycie Modern jest współwytłaczanie . Technika ta umożliwia pokrycie drewnianej płyty kompozytowej cienką warstwą HDPE utrwalającą kolor . Wzór na tej warstwie jest wyjątkowy ze względu na wielobarwność .

Jest szczotkowany, aby uzyskać wygląd bliższy ciepłemu naturalnego drewna.

20 lat gwarancji

Magia współwytłaczania polega na wytrzymałości płyty wywołanej warstwą HDPE . Kolor będzie trwale odporny na promieniowanie UV, zapobiegając przebarwieniom . Deska Modern jest odporna na ataki zewnętrzne, grzyby i owady. Wreszcie konserwacja jest szybka i łatwa.

Na nasze płyty współwytłaczane udzielamy 20-letniej gwarancji.